Stołówka szkolna

????Przypominamy, że od września br. obowiązują nowe zasady płatności za obiady szkolne.
????Opłaty za obiady uczniów ze szkoły podstawowej za dany miesiąc należy uiszczać przelewem bankowym na wskazany przez szkołę rachunek bankowy z góry do 8 dnia każdego miesiąca.
Jeżeli termin zapłaty jest dniem ustawowo wolnym, ostateczny termin zapłaty wypada na kolejny dzień roboczy.
Termin płatności oznacza dzień wpływu na rachunek bankowy.
????Za zwłokę w uiszczaniu opłat szkoła będzie naliczać kwartalnie odsetki karne w wysokości ustawowej.
????Kwota wpłaty na konto musi być zgodna z kwotą wskazaną przez szkołę. Kwota do zapłaty (kwota za cały miesiąc żywienia) podawana jest co miesiąc na stronie internetowej szkoły (strona główna - tablica).
????W przypadku braku wpłaty za obiady rodzic otrzymuje informację na dziennik elektroniczny o wstrzymaniu obiadów do końca bieżącego miesiąca. Rodzic ma obowiązek uregulowania zaległości do 20 bieżącego miesiąca. Uczeń automatycznie zostaje zapisany na obiady od początku kolejnego miesiąca.
????W przypadku braku wpłaty zaległości do 20 danego miesiąca uczeń zostaje skreślony z listy osób korzystających z obiadów.
Istnieje możliwość ponownego zapisu dziecka zgodnie z § 2 pkt 3 Regulaminu Stołówki szkolnej (regulamin stołówki dostępny jest na stronie internetowej szkoły - zakładka "Dokumenty").
????Nieobecność ucznia ze stołówki szkolnej rodzic zgłasza osobiście lub telefonicznie (sms na nr telefonu 511000533), najpóźniej w dniu poprzedzającym nieobecności do godziny 11.00.
????W związku z nowymi zasadami płatności nie przekazujemy już karteczek dla rodziców z wysokością opłaty za obiady. Kwota do zapłaty za obiady za dany miesiąc umieszczana jest na stronie internetowej szkoły lub na tablicy ogłoszeń przy stołówce. Kwoty nadpłat powstałe z odpisów z obiadów zwracane będą kwartalnie na konto podane na karcie zapisu na obiady.