Cukierku, Ty łobuzie

Uczniowie klasy 1B swoją pierwszą lekturę pt. "Cukierku, Ty łobuzie" omawiając zamknęli ją w pudełku . Zgodnie z otrzymaną instrukcją, uczniowie gromadzili w przygotowanych pudełkach wszystkie karty pracy , ilustracje wykonywane na lekcjach oraz przedmioty, które kojarzyły się im z lekturą. Na lekcji opowiedzieli o zgromadzonych skarbach, wykonywali zadania interaktywne, pisali metryczkę, informację o autorze, plan wydarzeń oraz kilka zdań na temat kota Cukierka . Na zajęciach plastyczno-technicznych uczniowie wykonali kota z papierowego talerzyka, a na edukacji informatycznej, by długo pamiętać o kocie Cukierku wydrukowali na drukarce 3D breloczki z podobizną głównego bohatera ‍⬛. Klasa IB podsumowała lekturę krótkim testem na piloty Sunvote .
#laboratoriaprzyszlosci
#laboratoriaprzyszłości