„Mistrz piosenki”, „Mistrz recytacji”

Wczoraj tj. 18 kwietnia 2024 r. do naszego ośrodka zaprosiliśmy wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych uczestników w konkursach: „Mistrz piosenki”, „Mistrz recytacji” oraz w konkursie plastycznym pt. „W blasku polskich medali”. Powodem dla którego spotkaliśmy się z laureatami było uroczyste podsumowanie konkursów i chęć wręczenia zasłużonych nagród oraz pamiątkowych dyplomów.
Było nam niezmiernie miło uścisnąć dłoń tak wielu utalentowanym, młodym i bardzo młodym mieszkańcom gminy Piątnica. Cieszymy się, że mogliśmy Was poznać, lub (tak jak w wielu przypadkach) gościć Was ponownie. Dziękujemy za przybycie i życzymy kolejnych sukcesów artystycznych! Trzymamy kciuki za naszą reprezentację w wojewódzkim etapie „Mistrza piosenki” oraz „Mistrza recytacji”!
Powodzenia!
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim jurorom za bezinteresowną pomoc w przy realizacji konkursów oraz nauczycielom i opiekunom za poświęcony czas i wsparcie młodych artystów.