Finał Wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych

ZŁOTO DLA PIĄTNICY
21 października na trasach biegowych w Białymstoku odbył się Finał Wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych. Nasze dziewczęta z klas 5-6 po zdecydowanym zwycięstwie w Grupie Zachodniej , tym razem nie dały szans rywalkom z Podlasia. W znakomitym stylu zwyciężyły i tym samym uzyskały prawo startu w zawodach rangi Ogólnopolskiej. Chłopcy z naszej szkoły zaprezentowali się również bardzo dobrze.
Na 20 sztafet zajęli 5 miejsce i tylko kilka metrów zabrakło do medalu, który dałby im możliwość udziału w zawodach krajowych.
Skład dziewcząt: Amelia Sempkowska, Gabriela Chludzinska, Laura Pruszkowska, Lena Gniazdowska, Anna Zakrzewska, Natalia Czarnecka, Rezerwowe: Milena Choińska, Antonina Sejnowska.
Chłopcy: Adam Kowalewski, Mateusz Chmielewski, Aleksander Kaczyński, Wojciech Jurzak, Bartek Dobkowski, Nikodem Milewski. Rezerwowi: Aleksander Zysk, Piotr Kulikowski.
Wszystkim GRATULUJEMY!!!, a dziewczętom życzymy powodzenia w zawodach ogólnopolskich.