Noc w szkole

30 września klasy 3a oraz 3c pozostały w szkole i spędziły  w niej całą noc. Hasłem przewodnim było "Poszukiwacze przygód". W związku z tym, uczniowie mieli za zadanie uczestniczyć w misjach, podczas których zbierali "Przygodaki".

Po spotkaniu z wychowawczyniami, odbyła się gra terenowa - dzieci odczytywały listy, rozwiązywały zagadki i podążały za wskazówkami. Doprowadziły one do wymarzonej kolacji - pizzy!  Następnie uczniowie rozpakowali śpiwory, przygotowali miejsca do spania i ruszyli na kolejną misję - szukanie ukrytych skarbów. Każdy miał za zadanie odszukać swój prezent ukryty w szkole. Następnie, wspólnie obejrzeliśmy film i zasnęliśmy, by rano po czynnościach higienicznych oraz pysznym śniadaniu udać się do domów.

A.Strumiłowska