Wtorek, 2024-05-21

Imieniny: Jana, Moniki

Uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursów przedmiotowych

„Praca rozumna i wytrwała to klucz do sukcesu” – takie motto przyświecało uroczystości wręczania zaświadczeń tegorocznym laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, która odbyła się w SP nr 10 w Łomży.
Trud, wysiłek i zaangażowanie opłacały się również uczennicom naszej placówki.

W bieżącym roku szkolnym cztery tytuły laureata i zwolnienie z danej części sprawdzianu zewnętrznego były udziałem trzech dziewcząt.
Maja Chudzik cieszyła się podwójnie, ponieważ została laureatką w dwóch konkursach: z języka angielskiego (opiekun: pani Alicja Urbanowska) i matematyki (opiekun: pani Edyta Staniszewska-Szulc) i oprócz zaświadczenia otrzymała nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Piątnica oraz Marszałka Województwa Podlaskiego. Z dumą towarzyszyły jej dwie klasowe koleżanki: Julia Witkowska – laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (opiekun: pani Alicja Urbanowska) i Wiktoria Tokarz – laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (opiekun: pani Ewa Kończal).
Gratulujemy uczennicom, rodzicom, dyrekcji i nauczycielom.

E.Kończal