Wtorek, 2024-05-21

Imieniny: Jana, Moniki

Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca w naszej szkole odbyło się uroczyste powitanie wiosny. Pani Wiosna witała wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców z koszem pełnym krokusów. Nadejście nowej pory roku uczczono poprzez udział klas I-III w konkursie na EKO - Marzannę.

Komisja konkursowa miała „twardy orzech do zgryzienia”, ponieważ każda klasa wykazała się wielką pomysłowością. Na podium stanęła klasa III „a” – I miejsce, klasa II „c” – II miejsce oraz klasa II „a” – III miejsce. Wszystkie Marzanny zostały wystawione na szkolnym korytarzu, aby każdy mógł je podziwiać. Podczas przerw uczniowie relaksowali się przy dźwiękach muzyki oraz mogli nabyć na specjalnie przygotowanym stoisku „wiosenne przysmaki”. Panowała wspaniała, wiosenna atmosfera.

M. Matejkowska