E-mail: sekretariat@zszppiatnica.szkolnastrona.pl

• Kalendarium

Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

Worek medali dla Piątnicy

W sobotę 6 kwietnia na trasach biegowych w Rybakach odbyły się igrzyska powiatowe w biegach przełajowych. Nasi uczniowie znakomicie reprezentowali szkołę, zdobywając aż 7 medali (w tym 4 złote)  w kategorii dziewcząt klas 4 i młodszych fenomenalnie wystartowała Martyna Pruszkowska zdobywając złoto! Należy dodać, iż Martynka była prawdopodobnie najmłodszą uczestniczką biegu (klasa 2). W historii szkoły młodszej mistrzyni powiatu jeszcze nie było!  w kategorii dziewcząt klas 5 i 6, nasze jesienne mistrzynie województwa również świetnie się spisały i tak: w klasach 5 mistrzynią powiatu została Lena Gniazdowska, a 3 miejsce zajęła Natalia Czarnecka. W klasach 6 mistrzynią została Antonina Sejnowska, wicemistrzynią Gabriela Chludzińska, a Amelia Sempkowska zajęła 4 miejsce (po dłuższej kontuzji). Wśród chłopców najlepiej zarepreznowali się chłopcy z klas 6. Mistrzem powiatu został Adam Kowalewski, a wicemistrzem został Nikodem Milewski. Do półfinału wojewódzkiego również awansowali uczniowie, którzy byli blisko podium: Lena Zysk, Anna Zakrzewska, Laura Pruszkowska i Jakub Lewicki. Wszystkim ogromne gratulacje i powodzenia w półfinale wojewódzkim!