Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Gminny Dzień Kobiet - O Kobietach i Dla Kobiet

Wydarzenie organizowane przez Gminę Piątnica oraz Gminę Jedwabne - "Gminny Dzień Kobiet - O Kobietach i Dla Kobiet". Wydarzenie to odbędzie się w dniu 10 marca 2024 roku w Gminnej Hali Sportowej w Piątnicy.
Celem spotkania jest promowanie aktywności społecznej kobiet oraz podniesienie świadomości na temat ich roli i znaczenia w społeczeństwie. Stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń, refleksji nad wyzwaniami, jakie stoją przed kobietami oraz do inspirującej dyskusji nad ich potencjałem i możliwościami rozwoju.

W ramach wydarzenia - przeprowadzenie eksperckich paneli dyskusyjnych na tematy:
1. Zdrowie i Profilaktyka Kobiet
2. Siła Kobiet
3. Koła Gospodyń Wiejskich jako Forma Rozwoju Społecznego Kobiet
4. Prawa Kobiet
Wydarzenie zakończy się koncertem KOBIECA SIŁA, który będzie okazją do relaksu i wspólnego świętowania. Historia wielu kobiet podczas jednego koncertu, to nie tylko połączenie wielu gatunków muzycznych. To opowieść o kobietach, których muzyka dotykała serc i umysłów milionów słuchaczy, przekazując nie tylko emocje, ale także ważne przesłania społeczne. Dzięki nim kobiety mogą dziś wyrazić siebie i swoje problemy, a ich muzyka stała się symbolem siły i determinacji. To one pokazują, ze kobiety mogą osiągać wszystko, o czym marzą, i że ich głosy są równie ważne jak męskie.