Noc w szkole pełna atrakcji i niespodzianek.

Impreza rozpoczęła się w piątek 15 grudnia i zakończyła w sobotę o 8.00 rano. Uczniowie mieli dobry humor i świetnie się bawili. Nie marudzili, nie narzekali, byli zgrani i wyjątkowi !
Do naszej dyspozycji była cała szkoła, gdzie zrobiliśmy podchody w poszukiwaniu skarbu. Każda z klas uczestniczyła również w warsztatach z animatorką oraz spędziła czas na grach planszowych. Kiedy lekkie zmęczenie dało się we znaki zjedliśmy smaczną kolacje. Po kolacji klasy miały seans filmowy gdzie miały okazje oglądać świąteczne filmy.
Noc spędzona w szkole pokazała, że to nie tylko budynek w którym odbywają się lekcje, ale także miejsce, gdzie można świetnie się bawić, miło spędzać czas i integrować się z uczniami innej klasy.