E-mail: sekretariat@zszppiatnica.szkolnastrona.pl

• Kalendarium

Czwartek, 2024-05-09

Imieniny: Grzegorza, Karoliny

Złote dziewczyny i srebrni chłopcy

W sobotę 7 października na trasach biegowych w Nowogrodzie odbył się półfinał wojewódzki (grupa zachodnia) w sztafetowych biegach przełajowych.
Nasi uczniowie zaprezentowali się wyśmienicie.
Dziewczęta z klas 5-6 zwyciężyły ze znaczną przewagą nad rywalkami. Skład dziewcząt: Amelia Sempkowska, Laura Pruszkowska, Ania Zakrzewska, Gabrysia Chludzińska, Tosia Sejnowska i Natalia Czarnecka, rezerwowe: Lena Gniazdowska, Milena Choińska.
Chłopcy z klas 5-6 zajęli 2 miejsce, nieznacznie ustępując drużynie SP 5 Łomża. Skład chłopców: Adam Kowalewski, Aleksander Kaczyński, Nikodem Milewski, Aleks Zysk, Mateusz Chmielewski i Wojciech Jurzak, rezerwowy: Piotr Kulikowski.
Naszą szkołę w starszej kategorii reprezentowali chłopcy z klas 7-8. Ostatecznie po ciężkiej walce uplasowali się na dobrej 8 pozycji. Skład chłopców: Aleks Piątek, Robert Chodnicki, Michał Syperek, Dawid Rybicki, Bartłomiej Majewski i Wiktor Kołakowski.
Wszystkim gratulujemy i życzymy sukcesów w finale wojewódzkim, który odbędzie się 21 października, w Białymstoku