E-mail: sekretariat@zszppiatnica.szkolnastrona.pl

Czwartek, 2024-05-09

Imieniny: Grzegorza, Karoliny

Sztafetowe biegi przełajowe

TRZY RAZY ZŁOTO!!!
W dniu 1 października na trasach w Nowogrodzie młodzież szkolna z powiatu łomżyńskiego rywalizowała w sztafetowych biegach przełajowych. Dziewczęta z Piątnicy w kategorii klas 5-6 nie miały sobie równych. Z dużą przewagą pokonały wszystkie sztafety i udowodniły że są najlepsze w powiecie .

Podobnie chłopcy: w kategorii klas 5-6 zdecydowanie pokonali wszystkich rywali, natomiast chłopcy z klas 7-8 do końca zacięcie rywalizowali z rówieśnikami. Na szczęście na metę jako pierwszy wbiegł zawodnik z Piątnicy i tym samym zdobyliśmy w tym dniu trzy pierwsze miejsca.
Skład dziewcząt:Amelia Sempkowska, Laura Pruszkowska, Ania Zakrzewska, Gabrysia Chludzińska, Lena Gniazdowska, Natalia Czarnecka. Rezerwowe Tosia Sejnowska i Milena Choinska
Chłopcy 5-6: Nikodem Milewski, Mateusz Chmielewski, Aleksander Kaczyński, Wojciech Jurzak, Bartek Dobkowski, Aleksander Zysk . Rezerwowi: Zaremba Stanisław, Kulikowski Piotr.
Chłopcy 7-8: Rybicki Dawid, Syperek Michał, Majewski Bartłomiej, Kołakowski Wiktor, Chodnicki Robert, Białobrzeski Michał. Rezerwowi: Pawłowski Bartosz, Piątek Aleks.
Wszystkie drużyny uzyskały awans do Mistrzostw Grupy Zachodniej. GRATULACJE!!!