Wtorek, 2024-05-21

Imieniny: Jana, Moniki

Piknik edukacyjny pn. ,,Drozdowskie przyrodobranie”.

Dnia 16 czerwca br. uczniowie z klasy 1b i 3a odwiedzili Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi w Drozdowie, gdzie odbył się piknik edukacyjny pn. ,,Drozdowskie przyrodobranie”. Na uczniów czekało moc atrakcji min. ekologiczny event literacki z Jarosławem Siekiem – autorem ponad 100 bajek i komiksów, przyrodnicze stoiska, gdzie uczniowie zdobyli mnóstwo nagród, warsztaty z podsłuchiwania i podglądania przyrody. Na zakończenie uczniowie upiekli kiełbaski przy ognisku. Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom, a szczególnie p. Ewie Kudela- pracownikowi Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi na zaproszenie oraz za piękne kwiaty, które posadzimy wokół naszej szkoły. To był dzień pełen atrakcji!