Wycieczka Podlasie

16 maja klasy 3b I 3c pojechały na wycieczkę "Podlasie z energią". Pierwszym punktem było Arboretum w Kopnej Górze, gdzie miały możliwość rozprostować się po podróży i pobawić na łonie natury. Następnie, udaliśmy się do Muzeum Druku w Supraślu. Tam, uczniowie dowiedzieli się jak kiedyś drukowano książki. Mieli możliwość samodzielnie wykonać odbitkę oraz zakładkę do książki. Zwiedzili także piękne miasto Supraśl. Kolejnym punktem był Jurajski Park Dinozaurów oraz Farma Grzybów i Owadów. Dzieci zobaczyły dinozaury i mogły na własne oczy ujrzeć ich rozmiary. Po ścieżce naukowej, był czas na zabawę w parku linowym i autodromie. Obiad zjedliśmy także w niezwykłym miejscu- Folwark Nadawki. Wycieczka była świetna okazją do zdobycia wiedzy, ale także do zabawy na świeżym powietrzu.