E-mail: sekretariat@zszppiatnica.szkolnastrona.pl

• Kalendarium

Czwartek, 2024-05-09

Imieniny: Grzegorza, Karoliny

Mistrzostwa powiatu w lekkiej atletyce dzieci klas 6 i młodszych

W niedzielę 14 maja, na stadionie w Piątnicy, odbyły się mistrzostwa powiatu w lekkiej atletyce dzieci klas 6 i młodszych. Nasi uczniowie zaprezentowali się na medal(e).

Wśród dziewcząt w biegu na 60m na 1 miejscu uplasowała się Łucja Baczewska, a na 2 miejscu Amelia Sempkowska. W biegu na 200m zwyciężyła Amelia Sempkowska, a Łucja Baczewska zajęła 3 miejsce. Na złoty medal pobiegła również nasza sztafeta 4x60m w składzie: Amelia Sempkowska, Łucja Baczewska, Weronika Kowalewska i Wiktoria Sempkowska. Wśród chłopców w biegu na 60m na 1 miejscu uplasował się Robert Chodnicki, a w skoku w dal Robert zajął 2 miejsce. W biegu na 200m zwyciężył Dawid Rybicki, a drugie miejsce zajął Wiktor Kołakowski. Bieg na 600m należał do Wojtka Jurzaka i to on zdobył złoty medal. Również sztafeta chłopców w biegu 4x60m okazała się złota. Korzystając z okazji, że naszym sportowcom kibicowali rodzice, to właśnie rodzice również dekorowali naszych sportowców. Dziękujemy za doping. Na koniec zawodów zostały podsumowane zawody w czwórboju LA indywidualnie. Wśród dziewcząt najlepsza indywidualnie okazała się Amelia Sempkowska, a wśród chłopców na drugim miejscu uplasował się Wojtek Jurzak. Gratulacje wszystkim sportowcom i powodzenia na półfinałach wojewódzkich!