Szkolenie Akademii Skriware

11 maja w naszej szkole odbyło się szkolenie Akademii Skriware
Nasi goście uczestniczyli w lekcji pokazowej Akademii Skriware, której głównym bohaterami byli uczniowie klasy 2D
Uczniowie spisali się wspaniale.

Na lekcji pokazowej rozważali czym jest algorytm?
Skojarzenia były różne: rysunek, tańczenie, układanie klocków, rozgrzewka na wf, robotyka.
Opracowali samodzielnie algorytm mycia zębów i zbudowali współpracując w grupach koty z klocków  było kreatywnie, twórczo i pracowicie.
Druga część szkolenia Skriware przeznaczona była dla kadry zarządzającej i szkolnych koordynatorów programu Laboratoria Przyszłości z przedstawicielem SKRIWARE p. Pawłem Wysockim. Szkolenie dotyczyło wykorzystania drukarek i wydruków 3D w zajęciach edukacyjnych. Ponadto uczestnicy szkolenia zapoznali się z zasobami platformy Skriware Acadamy, która daje kadrze pedagogicznej szeroki wachlarz pomysłów i narzędzi do pracy z uczniami, zgodnymi z podstawą programową szkoły podstawowej.
Dziękujemy Akademii Skriware