Noc w szkole

24 marca odbyła się niezwykła noc dla uczniów klas 1 a, 3b oraz 3 c, ponieważ była to "Noc w szkole"! Została zorganizowana z okazji Pierwszego Dnia Wiosny . Dzieciaki przyszły do szkoły w piątek po południu z pełnymi walizkami i ogromnym entuzjazmem, szybko pożegnały się z rodzicami i weszły w świat zabawy. Czkały na nich słodkie warsztaty - każdy robił swój ulubiony deser  z galaretek, owoców, posypek, śmietanki. Obowiązkowym punktem programu były też niezwykłe podchody tylko przy świetle latarek . Po zmaganiach z trudnymi zagadkami, na każdą klasę czekała nagroda - długopisy prawdziwych detektywów i coś słodkiego. Tego wieczora nie zabrakło oczywiście pizzy na kolację i wielu gier i zabaw integracyjnych. Nie obyło się również bez seansu filmowego , strefy kibica  podczas meczu Polska- Czechy, czy salonu piękności w którym dziewczynki nakładały maseczki i pielęgnowały skórę. Następnego dnia rano, wszyscy zwarci i gotowi przystąpili do sprzątania, by znów sale lekcyjne były gotowe na przyjście uczniów oraz naukę. To był niezapomniany wieczór oraz noc!