CHRZEŚCIJAŃSKI KALENDARZ ADWENTOWY „BOSKI ADWENT” 2022

Szkolne Koło Caritas we współpracy z Caritas Diecezji Łomżyńskiej zaangażowało się w akcję charytatywną „KALENDARZ - BOSKI ADWENT”.
W środku znajdziemy czekoladki, jak i zadania do wykonania na każdy dzień Adwentu, które pomogą dzieciom i młodzieży przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia.

Tematyka zadań porusza temat pomocy bliźniemu. Kalendarz Caritas wyróżnia to, że dzieci w sposób realny uczą się tego, co tak na prawdę jest najważniejsze w czasie Adwentu. Czekoladki to miły dodatek, ale najważniejsze jest duchowe przygotowanie na Narodziny Jezusa.

Dziękujemy Rodzicom i uczniom, którzy zakupili Kalendarz Adwentowy, pomagając w ten sposób dzieciom niepełnosprawnym.

Dochód ze sprzedaży kalendarzy przekazano do Caritas Diecezji Łomżyńskiej w kwocie 740 złotych.

Dziękujemy za pomoc okazywaną potrzebującym. JJJ

Anna Najda – opiekun SKC