Nasi uczniowie piszą listy

Z okazji Międzynarodowego Tygodnia Pisania Listów Publiczna Biblioteka w Łomży Oddział dla Dzieci zorganizowała powiatowy konkurs literacki ph. " List do postaci z bajki lub baśni", którego celem było zainteresowanie tradycyjną formą korespondencji, rozwijanie wyobraźni, zachęcanie do posługiwania się poprawną polszczyzną i popularyzacja gatunków literackich, jakimi są bajka i baśń. W konkursie udział wzięły nasze uczennice z kl. V - VIII w składzie: Natalia Dzierma, Pola Janowska, Dominika Januszewska, Aleksandra Zapert, Łucja Baczewska i Joanna Sakowska. Każda z dziewcząt napisała list do ulubionej postaci z bajki lub baśni. Dziś 25 października w Hali Kultury w Łomży w przepięknej jesiennej scenerii odbyło się podsumowanie konkursu, w którym Łucja Baczewska została laureatką, zajmując II miejsce. Wszystkim uczestniczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!! Konsultacje i opieka nad uczennicami: Ewa Kończal, Ewa Kutyło, Ewa Wądołowska.