Finał Powiatowy w trójboju oraz czwórboju lekkoatletycznym

W dniach 7 i 8 maja na stadionie w Piątnicy odbyły się Finały Powiatowe w trójboju oraz czwórboju lekkoatletycznym. W sobotę, oraz w niedzielę reprezentowały nas szkolne drużyny dziewcząt i chłopców.
W trójboju klas czwartych drużyna dziewcząt zajęła 3 miejsce a chłopców 5 miejsce.

Składy drużyn:
Litwinska Natalia,Najda Martyna, Choinska Milena ,Kozicka Julia, Sempkowska Amelia.
Chmielewski Mateusz, Sakowski Jakub, Żochowski Franek, Borys Dawid, Dobkowski Bartosz, Kaczyński Aleksander, Wojewoda Dawid.
W czwórboju brały udział roczniki starsze i tam nasze drużyny zajęły 5 miejsce.
Składy drużyn: Baczewska Łucja, Choinska Lena, Czerwińska Klaudia, Zaręba Julia.
Pawłowski Bartek, Kowalewski Adam, Majewski Bartek, Syperek Michał, Bednarski Adrian Kołakowski Wiktor.
Ponadto nasi uczniowie z klasy sportowej 8a oraz klasy 5c pomagali w organizacji oraz sędziowaniu konkurencji lekkoatletycznych.

Wszystkim Gratulujemy!!!.