“Chrząszcz brzmi w trzcinie … – językowa gratka”

Zwycięzcy konkursu recytatorskiego
“Chrząszcz brzmi w trzcinie … – językowa gratka”

W dniach 28 i 29 kwietnia 2022r. w Hali Kultury w Łomży odbyła się XIX edycja konkursu recytatorskiego “Chrząszcz brzmi w trzcinie … – językowa gratka” zorganizowana w ramach Dni Literatury Dziecięcej przez Miejską Bibliotekę Publiczną Oddział dla Dzieci w Łomży.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas I-IV oraz V-VIII: Aleksandra Roszczewska – kl. I d, Oliwier Konopka - II c, Lena Oliwia Gniazdowska – kl. III b, Emilia Kowalewska – kl. III c, Pola Janowska – kl. IV c, Piotr Śledziewski – kl. V b, Łucja Baczewska – kl. Vc, Szymon Zych – kl. V c, Zuzanna Morozek – kl. VIII d, Katarzyna Kutyło – kl. VIII d.

Wyróżnienia otrzymali:
Aleksandra Roszczewska – kl. I d
Piotr Śledziewska – kl. V b
Szymon Zych – kl. V c

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i życzymy dalszych sukcesów