Powiatowe Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców

26 marca, w Rybakach k. Miastkowa odbyły się Powiatowe Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców
 Naszą szkołę reprezentowało ponad trzydziestu uczniów i uczennic
Łącznie w tych zawodach wzięło udział ponad 100 chłopców i tyle samo dziewcząt z 15 szkół powiatu łomżyńskiego .
W tak doborowym towarzystwie nasi uczniowie pokazali się z dobrej strony
Znakomita większość z nich uplasowała się w pierwszej dwunastce i uzyskała awans do Półfinału Województwa Podlaskiego.
Miejsca na podium i pamiątkowe medale zdobyły nasze dziewczęta: Amelia Klimaszewska- 1 miejsce, Zosia Czaplicka- 1 miejsce, Kinga Bargielska- 2 miejsce, Tosia Sejnowska - 3 miejsce.
Pozostali uczniowie biorący udział w zawodach:Kutylo Katarzyna, Ajdyna Amelia, Borys Oliwia, Witkowska Laura, Chojnowska Wiktoria, Choinska Maja, Godlewski Kinga, Chludzinska Katarzyna, Sitkowska Emilia, Piątek Magda, Kowalewska Weronika, Zapert Amelia, Wiszowaty Amelia, Litwinska Natalia, Chludzinska Gabriela, Choinska Milena, Makowska Julia,
Chlopcy : Bargielski Kacper, Wawreniuk Adam, Krys Dominik, Majewski Bartek, Zych Szymon, Kulikowski Piotr, Dobkowski Bartosz, Kaczyński Aleksander, Rutkowski Kacper, Chmielewski Mateusz.
Wszystkim Gratulujemy