Imieniny: Bazylego, Bernardyna

"Produkty pszczelim woskiem pachnące" Podlaskiej Izby Rolniczej - sukces naszych uczniów

????Sukcesem zakończył się nasz udział w projekcie i konkursie "Produkty pszczelim woskiem pachnące" Podlaskiej Izby Rolniczej ????
????Zespół z klasy 4a w składzie: Julia Janicka, Natalia Litwińska, Amelia Wiszowata za swój piękny ul zdobył ????miejsce i aparat fotograficzny Kodak ????
???? W finale konkursu znalazł się drugi ul wykonany przez grupę z klasy 5c -Aleksandrę Zapert, Zuzannę Zapert i Dominika Zawadzkiego ???? Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali podziękowania, a finaliści dodatkowo drobne pamiątki ????
????Szczególne podziękowanie kierujemy do rodziców Amelki Zapert i Aleksandry Zapert za dostarczenie prac do siedziby organizatora ????
Gratulujemy wszystkim uczestnikom ❤️
????opiekun konkursu: Renata Łuczak-Moczydłowska