Przerwa na czytanie #przerwanaczytanie

Dnia 27.10.2021r. braliśmy udział  w II  Międzynarodowej edycji VI Ogólnopolskiej akcji „Przerwa na czytanie” – bicie rekordu   w czytaniu na przerwie.  Akcja objęła:  najmłodszych czytelników – dzieci przedszkolne z grup 4-6 latków, uczniów klas I-III,  uczniów klas IV-VIII oraz chętnych pracowników placówki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piątnicy. Wychowawcy zorganizowali strefy czytania w przedszkolu                      i w szkole. Czytaliśmy w salach przedszkolnych, salach lekcyjnych, na korytarzach szkolnych, w świetlicy i bibliotece oraz podczas szkolnej wycieczki do Warszawy.                     W tym dniu również pracownicy administracji i obsługi włączyli się do akcji „Przerwa na czytanie”.

Nasz rekord to 645 czytających osób.

Dziękujemy wszystkim za udział w akcji  #przerwanaczytanie i zapraszamy do kolejnej edycji już za rok.