Sukcesy sportowe naszych uczniów

W dniu 17.06.2021 r. nasi uczniowie brali udział w Igrzyskach Powiatowych młodzieży szkolnej w lekkiej atletyce. Uczniowie zdobyli dużo medali w każdym kolorze ???? W biegu na 100m zwyciężyła Kinga Bargielska, a Anna Sejnowska zajęła 2 miejsce. Wśród chłopców w tym biegu 2 miejsce zajął Ksawery Karpiński, a 3 miejsce zajął Brajan Odachowski. W biegu na 300m 2 miejsce zajęła Patrycja Matuszewska. Wśród chłopców na 300m najszybszy był Ksawery Karpiński, a 3 miejsce zajął Mateusz Paszkowski. Bieg na 600m na 2 miejscu zakończył Jakub Kostera, a na 3 miejscu Jakub Klimaszewski. Skok wzwyż na 3 miejscu zakończyła Julia Trzcinka oraz Maksymilian Kaczyński, a na 2 miejscu uplasował się Mateusz Paszkowski. Rzut oszczepem Julia Trzcinka zakończyła na 2 miejscu, a Maja Maksymiuk na 3 miejscu, wśród chłopców 2 miejsce zajął Bechta Oskar, który również zajął 3 miejsce w pchnięciu kulą. Na koniec odbyły się sztafety 4x100m, w których nasze uczennice były bezkonkurencyjne: Anna Sejnowska, Kinga Bargielska, Julia Trzcinka i Patrycja Matuszewska. Gratulacje! ????