Powiatowe igrzyska dzieci w lekkiej atletyce

W sobotę dnia 12 czerwca na naszym nowo oddanym stadionie odbyły się powiatowe igrzyska dzieci w lekkiej atletyce???? Uczniowie rywalizowali w wielu konkurencjach lekkoatletycznych takich jak:
bieg na 60 m, 200m, skok w dal, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, skok wzwyż????
???? Oto najlepsze wyniki z tych zawodów :
Wiktoria Chojnowska z klasy sportowej 1 m w biegu na 60 m oraz 3 m w pchnięciu kulą, Amelia Klimaszewska z klasy sportowej 1 m w biegu na 200m oraz 3m w biegu na 60 m, Laura Witkowska z klasy sportowej 1m w pchnięciu kulą oraz 1m w skoku wzwyż, Emilia Sitkowska 1 m w skoku w dal, Nina Jarnutowska 3 m w skoku wzwyż, Maja Choińska 2 m w skoku wzwyż. Victoria Makarewicz 2 m w biegu na 200m, Julia Biedrzycka 3 m w biegu na 200m,
Zuzanna Zapert 2 m w pchnięciu kulą. Wśród chłopców 2 złote medale w skoku wzwyż oraz w biegu na 60m zdobył Damian Kopczewski z klasy sportowej. Kacper Orłowski zdobył brązowy medal w pchnięciu kulą. Jakub Korwek zdobył srebrny medal w pchnięciu kulą.
????Wszystkim serdecznie gratulujemy????