Jasełka

Kochani, Wigilia Bożego Narodzenia, niezwykły wieczór, który spędzimy w rodzinnym gronie ???? wieczór szczególnie ważny w tym trudnym roku, w którym wszyscy zostaliśmy poddani wyjątkowej próbie.
W imieniu całej społeczności szkoły w Piątnicy serdecznie zapraszam do obejrzenia świątecznych Jasełek, które powstały z potrzeby serca, z potrzeby naszego bycia razem nawet jeśli musimy być oddzielnie.
Chciałabym z całego podziękować Rodzicom, którzy wspierają dzieci i nauczycieli w realizacji nauczania zdalnego; Uczniom za wytrwałość i samodzielność; Nauczycielom za ciepło i kreatywność; Pracownikom za ich zaangażowanie i dobrą energię ????
Życzę wszystkim zdrowia, spokoju, odpoczynku w rodzinnym gronie ???? ale najmocniej życzę nam wszystkim, żebyśmy wrócili do szkoły, żeby gwar, rozgardiasz i śmiech dzieci znów rozbrzmiewał na szkolnych korytarzach ????
Pozdrawiam serdecznie, świątecznie
Marta Ogonowska - Stolarczyk
????

Zapraszamy wszystkich do oglądania tegorocznej wersji Jasełek w wykonaniu uczniów i nauczycieli naszej szkoły.