Lekturki spod chmurki - moduł II

W ramach realizacji II modułu innowacji  „Czytam z klasą - lekturki spod chmurki" uczniowie klas młodszych omawiali następujące lektury:

- „Cukierku, Ty łobuzie!"-W. Cichoń;

- „O psie, który jeździł koleją" – R. Pisarski;

- „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” – H.Lofting.

Tematyka modułu drugiego dotyczyła naszych milusińskich czyli zwierząt. Realizowane zajęcia spotkały się z dużą aprobatą  uczniów. Wśród podejmowanych aktywności znalazły się konkursy pięknego czytania, wykonanie plakatów promujących daną książkę, prace konstrukcyjne np. legowiska dla zwierząt, czy urządzenie wystawy w kąciku czytelniczym w sali. Dzieci zbierały także karmę dla zwierząt, którą klasa III c zawiozła do schroniska „Arka” w Łomży. Do klasy III b zawitał zaś pracownik lecznicy dla zwierząt z czworonogim przyjacielem i opowiedział o tym, jak dbać o pupila.

Wszyscy uczniowie czekają z niecierpliwością na kolejny moduł! Wyluzowany