Walentynki

Dzień świętego Walentego, popularnie zwany walentynkami, wpisał się już na stałe w harmonogram naszych szkolnych uroczystości. Zawsze staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Tak też było i w tym roku.

Z inicjatywy Zarządu Samorządu Uczniowskiego i jego opiekunów tradycyjnie zorganizowano „pocztę walentynkową”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanych pudełek.Ponadto każda klasa miała za zadanie przygotować jedną piosenkę o miłości, którą następnie zaprezentowała podczas karaoke. Miłym akcentem było włączenie się niektórych wychowawców we wspólne śpiewanie. Duże zainteresowanie wzbudziła również „ścianka walentynkowa” z podświetlanym napisem LOVE, przy której każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
W tym dniu obowiązywał także specjalny dress code – ubrania w kolorze czerwonym i różowym, a szkolne korytarze udekorowano w barwach zarezerwowanych dla Dnia Zakochanych. Świetlica szkolna przygotowała walentynkowe stoisko. Miłośnicy słodyczy mogli tam kupić coś dla siebie.
Organizatorem walentynek w naszej szkole był Zarząd Samorządu Uczniowskiego wspierany przez zespół nauczycieli.

Opracowanie: I.A. Zabielska, M. Kossowska