Andrzejki w naszej szkole

W dniu 29 listopada 2019 r. Zarząd Samorządu Uczniowskiego wspólnie z opiekunami zorganizował święto św. Andrzeja dla całej społeczności uczniowskiej. W tym dniu aula szkolna została zamieniona w „salę wróżb”. Każda z klas miała za zadanie przygotować stoisko z jedną wróżbą. Ponadto wszyscy wróżący przebrali się za magów, cyganki czy wiedźmy.

Ci niezwykli czarodzieje i wiedźmy przepowiadali wszystkim chętnym przyszłość z kart, dłoni, wróżyli ze szklanej kuli, magicznych serc, kombinacji cyfr z daty urodzenia. Uczestnicy andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwali papierowe serca, aby odczytać imię swojej sympatii. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego.
Zwieńczeniem naszej zabawy była dyskoteka andrzejkowa. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać.

I.A. Zabielska
M. Kossowska