Klasa VIc - Życie i twórczość H. Ch. Andersena

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa  klasa VI C w kwietiu i maju 2018 r. uczestniczyła w projekcie czytelniczym ,,Życie i twórczość H. Ch. Andersena''.

Podczas pierwszego spotkania projektowego nastąpił podział pracy oraz wyznaczyliśmy terminy kolejnych spotkań.
Każdy z uczniów klasy VI C miał przygotować informacje o H.Ch. Andersenie w oparciu o księgozbiór biblioteki szkolnej. Uczniowie przez okres trwania projektu systematycznie odwiedzali bibliotekę szkolną i publiczną, gdzie zdobywali informacje o życiu i twórczości Andersena oraz wypożyczali książki.
Kolejny etap projektu polegał na przeczytaniu wybranej baśni Andersena i wykonaniu do niej ilustracji.
Ostatnim punktem projektu było zaprezentowanie wybranej przez siebie baśni jednej z grup przedszkolnych – grupie 5 latków p. Teresy Brzozowskiej.

E.Staniszewska-Szulc