Wycieczka do Parku Krajobrazowego w Drozdowie

16 czerwca, 3 latki z grupy Piesków i Lisków wyruszyły na pierwsza wspólna wycieczkę. Dużym i wygodnym autokarem przedszkolaki pojechały do Parku Krajobrazowego w Drozdowie. Dzieci obejrzały zwierzęta umieszczone w gablotach, o których bardzo ciekawie opowiedziała pani Ewa Kudela. W otoczeniu cudownej przyrody odbył się piknik i wspaniała, wesola zabawa. Atrakcją okazały się patyczaki, drewniaki i inne żyjątka, które można było nawet dotknąć. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu wycieczki, Dyrekcji oraz Pracownikom Parku Krajobrazowego za okazana nam serdeczność i zapewnienie tak wielu atrakcji. Uśmiech na twarzy dziecka to największe podziękowanie. Dzisiaj to szczęście było wymalowane na wszystkich słodkich buziach naszych maluszków.