Bal Karnawałowy

Karnawał to czas imprez i hucznych zabaw, które integrują wszystkich uczestników.

W czwartek, 16.01.2020r. w naszym przedszkolu odbył się "Bal Karnawałowy", którego tematem przewodnim była baśń "Kopciuszek". Dla przedszkolaków to dzień szczególny, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Na wstępie uroczystości odbyła się prezentacja strojów dzieci, przebranych za postacie z różnych bajek. Na balu mogliśmy spotkać: wróżki, księżniczki, rycerzy, policjantów, strażaków i wielu innych bohaterów. Podczas trwania uroczystości odbyły się quizy i konkursy, a dzieci biorące w nich udział zostały nagrodzone lizakami i cukierkami. W czasie dyskoteki przedszkolaki wspaniale bawiły się w rytm muzyki z dziecięcego repertuaru. Wspólna zabawa przyniosła nam wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Bajkowa atmosfera na długo zostanie w naszej pamięci.

M. Sieniawska