Poznajmy się….

Nasza świetlica to najciekawsze miejsce w szkole, dlatego też dzieci bardzo chętnie tutaj zaglądają. Spotkać tu można uczniów klas I-VI, a nawet przedszkolaków.
Nad naszym bezpieczeństwem czuwają Panie, które zawsze służą pomocą, dobrym słowem i wsparciem.

Nasi wychowawcy:

Świetlica:

mgr Marta Krajewska

mgr Justyna Kryszpin -Żmuda

mgr Marzena Połomska

mgr Eliza Wilczewska

mgr  Ilona Anna Zabielska

mgr Ewa Rostkowska

mgr Diana Wojciechewicz

mgr Magdalena Sokołowska

JAK SPĘDZAMY CZAS W ŚWIETLICY SZKOLNEJ?

Zajęcia dowolne

Najbardziej lubimy czas wolny. W zależności od pogody wychodzimy na plac zabaw, boisko szkolne, spacery po okolicy, lecz gdy aura nam nie sprzyja, organizujemy zabawy w szkole – przeważnie w świetlicy. Do zabaw tych należą; gry strategiczne, edukacyjne, planszowe, gry komputerowe, zabawy ruchowe, zabawy integracyjne w kole oraz swobodne zabawy w kącikach zainteresowań.

Zajęcia plastyczne i techniczne

Zajęcia plastyczne pobudzają wyobraźnię i poszerzają zainteresowania wprowadzając miłą i przyjazną atmosferę, a przy tym usprawniają motorykę małą i dużą. Na naszych zajęciach wykorzystujemy metody tradycyjne i innowacyjne. Nasze prace wystawiane są na wystawie świetlicowej oraz biorą udział konkursach międzyszkolnych. Zajęcia plastyczne dają dzieciom dużo radości
i przyjemności.

Zajęcia kulinarne

Wielkie z nas łakomczuszki, dlatego chętnie bierzemy udział w cotygodniowych zajęciach kulinarnych. Pieczemy i gotujemy według naszych pomysłów, w czym Panie bardzo chętnie nas wspierają i pomagają.