Konkurs bożonarodzeniowy

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, na początku grudnia w naszym przedszkolu zorganizowany został konkurs dla dzieci i rodziców, pod nazwą „Święta bez granic- kartka świąteczna dla podopiecznych DPS w Kownatach”. Celem konkursu było kultywowanie wysyłania kartek świątecznych oraz pamięci o osobach starszych i z problemami zdrowotnymi. Na konkurs wpłynęło 40 prac. Komisja wyróżniła następujące osoby:

I miejsce- Tomasz Budrik

II miejsce- Aleksander Kanadys

III miejsce- Nina Niewiarowska

Wyróżnienia:

Zuzanna Kuberska

Helena Kruszewska

Magdalena Chmielewska

Wszystkie prace zostały przekazane do DPS w Kownatach. Za okazane serce podopieczni obdarowali przedszkole pięknym stroikiem świątecznym, który zdobi przedszkole.

Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy, a wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie składamy serdeczne podziękowania. Piękne kartki, które wykonaliście z pewnością sprawią wiele radości podopiecznym oraz pracownikom DPS w Kownatach!