"Mikołajki z Mikołajem" - noc w szkole

Uczniowie klasy IIIB i IIID noc z 2 na 3 grudnia spędzili w nietypowy sposób. Zaopatrzeni w śpiwory, koce i poduszki zjawili się w szkole o godzinie 19:00. Swoją nocną przygodę odbywającą się pod hasłem „Mikołajki z Mikołajem” rozpoczęli od zabawy w podchody. Następnie uczniowie brali udział w rywalizacjach sportowych. Kolejną atrakcją było stworzenie jak najdłuższego łańcucha świątecznego.

Klasy zacięcie rywalizowały, jednak na koniec łańcuchy obydwu klas zostały połączone w jeden „łańcuch przyjaźni”. O godzinie 21:00 dzieci udały się na pyszną pizzę. Po skończonej kolacji w celu spalenia kalorii uczniowie poznali kroki zumby. Akcentem kończącym szaloną noc w szkole była dyskoteka z różnymi zabawami. Po której resztkami sił dzieci udały się spać.

A.Chojnowska, E.Wądołowska