„Wiosna w sercu, wiosna wkoło”

W dniu 4 kwietnia 2016r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski „Wiosna w sercu, wiosna wkoło”.
Do konkursu przystąpili uczniowie klas III. Zadaniem uczestników było wyrecytowanie wiersza o tematyce wiosennej, własnego autorstwa. Uczniowie zaprezentowali swe umiejętności recytując własne utwory przed rówieśnikami oraz jury, które oceniało kulturę mowy, interpretację oraz treść.

Po prezentacji wszystkich utworów komisja konkursowa udała się na obrady, podczas których wyłoniono zwycięzców. Jury przyznało nagrody za I, II i III miejsce oraz cztery wyróżnienia. I miejsce zajęła Aleksandra Pyrcak z kl. III „c”, II miejsce zajęła Amelia Włostowska z kl. III „b” i III miejsce zajęła Maja Ostrowska z kl. III „a”. Komisja konkursowa przyznała również cztery wyróżnienia dla: Matyldy Cudny, Anny Stefańskiej, Wiktorii Myślińskiej i Jakuba Karwowskiego.
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

A.Karpińska, E.Sielawa