Sukcesy lekkoatletyczne

Nasi uczniowie w miniony weekend reprezentowali szkołę w igrzyskach powiatowych w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym. W trójboju brali udział uczniowie klas 4 i młodszych. Znakomicie zaprezentowały się dziewczęta, które zwyciężyły drużynowo, a indywidualnie zwyciężyła Martyna Pruszkowska z klasy 2!  Chłopcom nie udało się zwyciężyć drużynowo, ale indywidualnie 3m zajął Adam Milewski. Czwórbój reprezentowali uczniowie z klas 5-6. Tutaj nasze dziewczęta okazały się bezkonkurencyjne i stanowczo zwyciężyły drużynowo! Również indywidualnie nasze lekkoatletki zajęły całe podium: Lena Gniazdowska 1m, Laura Pruszkowska 2m i Amelia Sempkowska 3m.  chłopcy również drużynowo zwyciężyli, a indywidualnie najlepszy okazał się Nikodem Milewski!  życzymy powodzenia na półfinale wojewódzkim!