• Odwiedziło nas: 593990 osób
  • Do końca roku: 13 dni
  • Do wakacji: 186 dni
Poniedziałek, 2017-12-18
Imieniny:
Bogusława, Gracjana

Przedszkolaki z naszej paki

Jesteś tu: » Strona główna » Przedszkolaki z naszej paki

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj. Tegoroczna wizyta miała niezwykły przebieg. Mikołaj wraz z nauczycielkami wziął udział w przedstawieniu przygotowanym specjalnie dla dzieci. Święty nie zapomniał też o drobnym upominku dla każdego dziecka. Mamy nadzieję, że wróci do nas za rok.

Mikołajki
czytaj więcej

Dzień Pluszowego Misia to wspaniała okazja do świętowania i radosnej zabawy. Jak co roku przedszkolaki przyniosły w tym dniu swoje kochane misie i zabrały je na misiowy bal. Oprócz wesołych tańców, były zagadki muzyczne i konkurencje sportowe. Wszystkie dzieci, nawet 3 - latki chętnie uczestniczyły w zabawach wykazując się pomysłowością i sprawnością fizyczną.

Urodziny Pluszowego Misia
czytaj więcej

We wtorek 21.11.2017 r. zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu - po raz pierwszy Dzień Kredki. Bawiliśmy się w tym dniu razem, a w roli głównej były kredki czyli przedszkolaki z grup 5-latków I i III. Wystąpiły w przedstawieniu pt. „Kolorowe kredki”. Każda z grup wykonała pracę - oczywiście kredkami - w swoim kolorze czyli takim, jaki prezentowały dzieci z poszczególnych grup swoim ubraniem. Według przedszkolaków kredki zasługują na swoje święto przynajmniej raz w roku.

Dzień Kredki
czytaj więcej

Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za okazane serce oraz zaangażowanie w kolejną zbiórkę karmy dla zwierząt. W ramach prowadzonej w październiku br. w naszym przedszkolu zbiórki karmy dla zwierząt, wspólnie udało nam się zebrać: -310.35 kg suchej karmy. W akcję zaangażowały się wszystkie grupy wiekowe

Pomagamy zwierzętom
czytaj więcej

9 listopada w murach PWSIiP odbyła się inauguracja kolejnej edycji Akademii Sześciolatka - wydarzenia skierowanego do "najmłodszych studentów". Również nasze sześciolatki wzięły w niej udział. Władze uczelni były pod wrażeniem występów dzieci. Jednogłośnie przedszkolaki zostały przyjęte w poczet studentów Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne spotkania.

Akademia sześciolatka - inauguracja
czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl