Sobota, 2018-05-26
Eweliny, Jana

Urodziny Pluszowego Misia

Jesteś tu: » Strona główna » Przedszkolaki z naszej paki » Urodziny Pluszowego Misia

Urodziny Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia to wspaniała okazja do świętowania i radosnej zabawy. Jak co roku przedszkolaki przyniosły w tym dniu swoje kochane misie i zabrały je na misiowy bal. Oprócz wesołych tańców, były zagadki muzyczne i konkurencje sportowe. Wszystkie dzieci, nawet 3 - latki chętnie uczestniczyły w zabawach wykazując się pomysłowością i sprawnością fizyczną.

Na balu pojawił się też miś, który wspólnie z dziećmi uczestniczył w licznych atrakcjach. Zarówno dzieci jak też ich misie czuły się wyjątkowo w bajkowej scenerii. Szczególnie, że każda grupa miała swój wkład w dekorację sali wykonując pracę zbiorową - plakat z misiem. Prace wykonane różnymi technikami stworzyły ciekawą oprawę imprezy.

T.Brzozowska