Sobota, 2018-05-26

Powitanie wiosny

Jesteś tu: » Strona główna » Wydarzenia » Powitanie wiosny

Powitanie wiosny

Dnia 20.03.2015 r. w naszej szkole powitaliśmy wiosnę. Tego dnia po przestąpieniu progów szkoły wyraźnie dało się odczuć atmosferę wyjątkowości. Barwne stroje, uśmiechnięte buzie zapowiadały radosne nadejście Pani Wiosny. Uczniowie klas I - III  tłumnie zgromadzili się na apelu rozpoczynającym obchody Pierwszego Dnia Wiosny.

Tego dnia zorganizowano wybory MISS I MISTERA WIOSNY. Do konkursu  zgłosiło się bardzo dużo kandydatów. Uczniowie prezentowali się w fantastycznych wiosennych strojach. Wykazali się ogromną wyobraźnią i twórczością. Wszystkie przebrania były ciekawe, oryginalne i miały swój urok. Jury nie miało łatwego zadania, ale wyboru udało się dokonać.

Miss Wiosny została reprezentantka klasy I a Oliwia Boć, zaś Misterem Wiosny - Bartosz Ostrowski z klasy I a. II miejsce wywalczyła Julia Majewska z kl. III c, natomiast III miejsce zajęła uczennica z klasy II c Izabela Najda. Wyróżnienia za oryginalny strój uzyskały: Zuzanna Jankowska z klasy II c, Oliwia Mrozek z klasy II b. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz  nagrody.  Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

E.Sielawa