Sobota, 2018-02-17
Donata, Gizeli

Wiosną talenty rosną!!

Jesteś tu: » Strona główna » Wydarzenia » Wiosną talenty rosną!!

Wiosną talenty rosną!!

Ale się działo! 20 marca 2015 r imprezą Samorządu Uczniowskiego – „ Przegląd Młodych Talentów” powitaliśmy wiosnę. Taniec dziewcząt z klasy 6b (Kamila Zabielska, Dominika Wysocka, Martyna Dudzińska , Gabriela Wądołowska i Julia Filippone) rozgrzał publiczność. Wiosennie zagrał na klawiszach Kuba Piasecki z klasy 4b. Dominika Kwiatkowska i Klaudia Bargielska (5a) wykazały się super sprawnością i poczuciem rytmu występując z hula – hop. Furorę zrobiły występy wokalne Weroniki Wilk (5a), Tomka Komorowskiego (5b), tercetu: Julia Filippone, Zuzanna Matejkowska i Kamila Zabielska z chórkiem oraz bezkonkurencyjnego Pawła Detkiewicza (6a).

W naszej wiosennej galerii plastycznej wyeksponowane zostały prace uczennic (Emilki Sobolewskiej, Aleksandry Górskiej, Agaty Prostek, Weroniki Kryś, Pauliny Steczkowskiej, Aleksandry Piaseckiej, Karoliny Wilk), których pasją jest rysunek i malarstwo. Można było obejrzeć też wystawę osiągnięć szachowych Malwiny Szewczyk z klasy 4a oraz model samolotu Eryka Dyla (5b).

Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek. Gościem specjalnym wiosennych obchodów był nasz były uczeń Piotrek „Wiszu” Wiszowaty – młody talent muzyki disco polo. Nie obyło się bez wywiadu, występu, autografów, podziękowań, uścisków z dyrekcją i byłymi wychowawczyniami, pamiątkowych zdjęć, podziękowań i życzeń, a wszystko pod czujnym okiem naszych dwóch ochroniarzy.

Całość poprowadzili uczniowie z talentem aktorskim: Maja Chudzik (5a) i Patryk Arnister (4b). Za nagłośnienie sali odpowiadała super zgrana sekcja techniczna w składzie: Gabrysia Kozicka, Dominika Wysocka i Dawid Kościelecki.

Najważniejszy cel został osiągnięty. Swoje talenty ujawnili też ci uczniowie, którzy na co dzień nie są przebojowi, a o ich pasjach wiedzieli tylko nieliczni koledzy. A wszystko podczas fajnej zabawy. Brawa! Gratulacje za odwagę! Rozwijajcie swoje pasje!!

R.Łuczak-Moczydłowska