Wtorek, 2018-01-23

Kolędowanie kl. IIa, IIIc

Jesteś tu: » Strona główna » Kolędowanie kl. IIa, IIIc

Kolędowanie kl. IIa, IIIc

W czwartek 21 grudnia 2017r. w radosnej atmosferze życzliwości i oczekiwania na święta Bożego Narodzenia oraz w celu pielęgnowania wieloletniej tradycji kolędowania spotkali się uczniowie wraz z rodzicami z klasy IIa i IIIc.

Koncert śpiewania kolęd i pastorałek odbył się w świątecznie udekorowanej sali gimnastycznej. Przybyli goście, mogli spędzić miło czas słuchając kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci i ich bliskich. Kolędy i piosenki były przeplatane wierszami o tematyce bożonarodzeniowej. Dzięki nim widownia mogła naocznie przenieść się do czasów narodzin Bożego Dziecka. Po koncercie przy suto zastawionym stole wszyscy dzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia, częstowali się przysmakami przygotowanymi przez mamy. To był doskonały czas na wspólne świętowanie.

M.Gorzęba