Piątek, 2018-04-27

Noc w szkole Ia, Ib

Jesteś tu: » Strona główna » Noc w szkole Ia, Ib

Noc w szkole Ia, Ib

Szkolne pierwszaki przeżyły najlepszy sprawdzian samodzielności, uczniowie klasy IA i IB noc z 8 na 9 grudnia spędzili w nietypowy sposób. Zaopatrzeni w latarki, śpiwory, koce i poduszki zjawili się w szkole o godzinie 19:00. Swoją nocną przygodę odbywającą się pod hasłem „Mikołajki z Mikołajem” rozpoczęli od poszukiwań czekoladowych Mikołajków. Następnie uczniowie brali udział w rywalizacjach sportowych

Kolejną atrakcją było stworzenie jak najdłuższego łańcucha świątecznego. Klasy zacięcie rywalizowały, jednak na koniec został ogłoszony remis. O godzinie 21:00 dzieci udały się na pyszną pizzę. Po skończonej kolacji w celu spalenia kalorii uczniowie poznali kroki zumby. Akcentem kończącym szaloną noc w szkole była dyskoteka z różnymi zabawami, po której dzieci samodzielnie rozkładały swoje śpiwory i chwilę grali w swoje ulubione gry, przyniesione z domu. Na koniec dzieci obejrzały bajkę, w trakcie której wszystkie pierwszaczki zasnęły. Uczniowie byli bardzo zadowoleni. Opuszczali szkołę z uśmiechem oraz pytaniem – „Kiedy następna noc w szkole”.

A.Chojnowska, A.Staniszewska