Poniedziałek, 2017-12-18

Noc w szkole

Jesteś tu: » Strona główna » Noc w szkole

Noc w szkole

Noc z piątku 1 grudnia na sobotę 2 grudnia była niezwykłą przygodą dla uczniów z klasy IIa i IIIc.  To, dlatego, że spędzili ją w szkole. Tym razem pod hasłem „Pomocnicy św. Mikołaja”.  Aby zostać takimi pomocnikami uczniowie musieli udowodnić, że nadają się na to stanowisko.  Na początku podczas warsztatów plastycznych mieli wykonać ozdoby świąteczne takie jak: stroiki, lampiony, kartki świąteczne, magnesy i ozdoby choinkowe.

Wszyscy przyłożyli się bardzo do pracy i powstało mnóstwo ciekawych ozdób. Następnie uczniowie musieli wykazać się sprawnością fizyczną. Mieli przejść wąski tunel z przeszkodami, zjeść jabłko zawieszone na sznurku bez dotykania rękoma, przeciągnąć kolegę na kocu oraz wypić sok z cytryny. Po wysiłkach fizycznych rozpoczęły się poszukiwania ukrytych czekoladowych Mikołajów. Z tym zadaniem również doskonale sobie poradzili udowadniając jednocześnie, że zasługują na miano „Mikołajowych pomocników”. Po tych wysiłkach nadszedł czas relaksu. Wszyscy skonsumowali pyszną kolację i przygotowali się do snu. Jednak noc nie skończyła się tak szybko. Odbył się jeszcze seans filmowy oraz wspólne zabawy i rozmowy do późna. Z pewnością  ta noc pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Ozdoby wykonane przez uczniów będą wystawione na sprzedaż podczas Świątecznego Kiermaszu w dniu 6.12.2017r. Wszystkich gorącą zapraszamy!

M.Gorzęba