Wtorek, 2017-08-22

Klasa sportowa

Jesteś tu: » Strona główna » Klasa sportowa

Klasa sportowa

W roku szkolnym 2016/2017 w Szkole Podstawowej w Piątnicy została utworzona klasa sportowa o profilu piłka nożna. Dziewczęta i chłopcy w każdym tygodniu mają 10 godzin zajęć z wychowania fizycznego. Na zajęciach tych przede wszystkim trenują piłkę nożną, ale również inne gry zespołowe oraz dyscypliny lekkoatletyczne.

Uczniowie klasy sportowej zostali zaopatrzeni w sprzęt sportowy, na który składają się: getry, spodenki, koszulka, dres, czapka, kurtka, torba sportowa oraz piłka nożna. Taki komplet sprawia, że uczniowie mogą komfortowo brać udział w zajęciach wychowania fizycznego oraz godnie reprezentować swoją szkołę na zawodach szkolnych. Sprzęt sportowy został przekazany uczniom w obecności Pana Wójta, który, obok Rady Rodziców, jest sponsorem sprzętu. Szczęście malujące się na buziach obdarowanych mówi samo za siebie.

M.Zabielski