Wtorek, 2017-08-22

Loteria Świąteczna

Jesteś tu: » Strona główna » Loteria Świąteczna

Loteria Świąteczna

16 grudnia w naszej szkole odbyła się Loteria Świąteczna. Każdy los kosztował tylko 1 zł, a fanty były przeróżne - poczynając od słodyczy poprzez zabawki, misie, artykuły szkole, a kończąc na biżuterii. Loteria okazała się sukcesem. Uczniowie mieli możliwość wybierać najbardziej odpowiadające im akcesoria z danego kartonu oznaczonego cyfrą. Dlatego też, wszystkie wybory były trafione - zależały tylko i wyłącznie od losującego. Loterii przygrywały kolędy przypominające o celu loterii, którym oprócz zabawy była zbiórka na rzecz potrzebujących. Za uzyskaną kwotę zostaną dokupione akcesoria chemiczne i dołączone do darów.

Paczki zostaną przekazane odpowiednim osobom. Wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę na rzecz potrzebujących serdecznie dziękujemy. Uczniów i nauczycieli zapraszamy na loterię... już za rok!

Się pomaga…

Tradycją naszej szkoły jest pomaganie potrzebującym. Jak co roku uczniowie przynosili to, czym mogli wspomóc innych. Znalazły się m.in.: cukry, kasze mąki, zabawki itd. Dodatkowo, dzięki loterii świątecznej udało nam się zebrać fundusze na zakup artkułów chemicznych typu proszki, płyny do płukania tkanin itp.

W okresie świątecznym pamiętamy o potrzebujących i wspólnie ich wspieramy.

Wszystkim, którzy włączyli się w akcję serdecznie dziękujemy.Uczniom, rodzicom i pracownikom naszej szkoły składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

S.Sawicka