Poniedziałek, 2017-12-18

Mikołajki

Jesteś tu: » Strona główna » Mikołajki

Mikołajki

Mikołajki obchodzimy 6 grudnia. Tego dnia zwykle dzieci oczekują prezentów. Jednak wszyscy zapominamy, że Mikołajki to tak naprawdę święto Mikołaja - jego imieniny.Uczniowie naszej szkoły dobrze o tym pamiętają. 6 grudnia wszyscy ubrani na czerwono oczekiwaliśmy Mikołaja. Pojawił się po pierwszej lekcji. Uczniowie składali Mikołajowi drobne, słodkie upominki z okazji jego święta, a on odwdzięczał się miłymi podarunkami. Na korytarzu rozbrzmiewała świąteczna muzyka i zrobiło się magicznie. Nasz Mikołaj odwiedził też uczniów w salach podczas lekcji. Po wysłuchaniu piosenki lub wierszyka, robił "selfie" z każdą klasą. Tego dnia uśmiechów i radości nie było końca, a mikołajkowy nastrój przybliżył nas do Świąt Bożego Narodzenia.

S.Sawicka