• Odwiedziło nas: 618704 osób
  • Do końca roku: 317 dni
  • Do wakacji: 125 dni
Sobota, 2018-02-17
Imieniny:
Donata, Gizeli

Z życia świetlicy ...

Jesteś tu: » Strona główna » Świetlica » Z życia świetlicy ...

Dnia 14 czerwca chłopcy z klas II i III wzięli udział w „Turnieju piłki nożnej”, który odbył się na boisku szkolnym w Piątnicy. Zawodnicy turniej potraktowali bardzo poważnie, starali się wypaść jak najlepiej. Należy pochwalić zawodników za walkę „fair play”. Dyplomy pamiątkowe za udział zostały wręczone w świetlicy.

Turniej piłki nożnej chłopców
czytaj więcej

„Sport i zabawa to super sprawa”- uczniowie chętnie po zajęciach lekcyjnych oddają się rozrywkom sportowym. Kształtując przy tym umiejętności sprawnościowe.

Żyjemy na sportowo
czytaj więcej

Dużym zainteresowaniem cieszył się tegoroczny „Kiermasz wielkanocny”. Zainteresowani uczniowie mieli możliwość zakupienia ręcznie wykonanych ozdób świątecznych.

Wielkanocny kiermasz w naszej szkole
czytaj więcej

Lubimy poznawać świat poprzez dramę i teatrzyki kukiełkowe. Uczniowie przedstawiają prozę dnia codziennego, ukazując w niej problemy, emocje, empatię, altruizm. „Powiedz kolego co czujesz”, „Podaj pomocną dłoń” w tej formie zajęć uczniowie poznają, wiele prostych pozytywnych pomysłów na rozwiązanie własnych problemów.

Teatrzyki kukiełkowe
czytaj więcej

Nasze dzieciaki uwielbiają poddawać się próbom degustacji własnoręcznie przygotowanych i ozdobionych według  własnych inwencji twórczych oraz walorów smakowych wielu potrawom. Wspólnie z uczniami opracowaliśmy szereg lubianych potraw kulinarnych, które zawarliśmy w książce pt „Świetliczaki gotują".

Świetliczaki gotują
czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl