• Odwiedziło nas: 661002 osób
  • Do końca roku: 220 dni
  • Do wakacji: 28 dni
Piątek, 2018-05-25
Imieniny:
Borysa, Magdy

Humor

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Wpada policjant do cukierni i mówi: - Poproszę tort! - Pokroić na sześć kawałków, czy na dwanaście? - Na sześć, bo dwunastu nie zjemy...
Gruby
Siedzi policjant przy stole i patrzy na ludzi grających w brydża. Obserwuje dzień, drugi, trzeci w końcu mówi. - OK, już wiem o co w tym wszystkim chodzi, rozdajcie na pięciu.
Gosia
Siedzi facet u dentysty. Od kilku godzin dentysta męczy się przy jego trzonowcach, wreszcie ociera pot z czoła i pyta facia: - To co, zrobić przerwę na papierosa? - O tak, tak, proszę! I dentysta wyrwał mu obie jedynki...
Fryderyk
Lekarz przed wyjazdem na urlop mówi do pacjentów: - Do widzenia Panie Kowalski, do widzenia Panie Nowak. - A Pana Panie Wiśniewski żegnam.
Szalony ED
Do lekarza, świeżo upieczonego docenta przyszła rodzina z podziękowaniami za wyleczenie chorego. - Dziękujemy, panie doktorze - mówią. - Docencie, docencie - poprawia docent. - Doceniamy, doceniamy...
hejak
Dentysta do pacjentki: - Ma pani bardzo ładne zęby. - Tak? To po mamie. - No proszę, i pasowały?
dzidzia
Do szpitalnej sali, gdzie leżą pacjenci ze sztucznymi płucami, wchodzi elektryk i oznajmia: - No, panowie. Oddychajcie teraz głęboko, bo za chwilę wyłączam prąd!
Jury
Facet, który miał wypłynąć w rejs wycieczkowy, poszedł do lekarza i prosi o pomoc w związku z chorobą morską. Lekarz daje mu radę: - O, to proste! Musi pan zjeść na czczo 5 dużych, soczystych pomidorów. - To pomoże? - Nie, ale będzie wspaniale wyglądać na wodzie!
Kaśka
Pewnego razu sołtys spogląda na ręce Antka i pyta: - Gdzieś stracił palce u prawej ręki ? - A no ze dwa roki temu włożyłem rękę koniowi do pyska, żeby zobaczyć ile ma zębów. Wtedy koń zamknął pysk, żeby zobaczyć ile ja mam palców.
Dzidka
Antek radzi się agronoma: - Mówią, że nawóz sztuczny jest lepszy od naturalnego. A pan jak uważa? - Trudno powiedzieć, to rzecz smaku.
Fryderyk

Opracowanie: szkolnastrona.pl